 +65775777    Vytauto g. 25 Vilnius   info@prasmingavaikyste.lt

Stovykla

STOVYKLA vaikams
7-11 metų ir 4-6 metų vaikams

​Kviečiame vasarą (pra)leisti prasmingai!
Stovykla smalsiems vaikams! (AT)/(IŠ)RADIMAI  
​Stovykla (AT)/(IŠ)RADIMAI: Skirta 7-11 metų vaikams. Grupėje – ne daugiau 12 vaikų. Trukmė – 5 darbo dienos, kasdien nuo 9:00 iki 15:00. I stovyklos pamaina – liepos 1-5 dienomis II stovyklos pamaina – liepos 15-19 dienomis. Stovyklos kaina – 120€. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės užsiėmimams, pietūs, lankomų objektų ir transporto išlaidos. Stovykloje (AT)/(IŠ)RADIMAI veikdami praktiškai vaikai ugdysis žingeidumo, loginio mąstymo, kūrybiškumo, pozityvių socialinių santykių kūrimo, savarankiškumo ir bendradarbiavimo gebėjimus. Šios stovyklos metu ypatingas dėmesys bus skiriamas gamtamoksliniam ir kūrybiniam ugdymui(si): drauge aiškinsimės žemės (ir ne tik!) paslaptis, kalbėsime apie mokslo laimėjimus, o siekdami įrodyti įgytas žinias viską tikrinsime atlikdami begalę įvairių mokslinių bandymų, eksperimentų ir nuotaikingų triukų.  


​  Stovykla ŽAIDIMŲ LABORATORIJA
​Žaisdami galime mokytis įvairiausių dalykų! Tebūna ši vasara pilna nuotykių ir prasmingų atradimų!

​Skirta 7-11 metų vaikams.
​Grupėje – ne daugiau 12 vaikų. Trukmė – 5 darbo dienos, kasdien nuo 9:00 iki 15:00. I stovyklos pamaina – liepos 8-12 dienomis II stovyklos pamaina – liepos 22-26 dienomis. Stovyklos kaina – 120€. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės užsiėmimams, pietūs, lankomų objektų ir transporto išlaidos. Stovyklos ŽAIDIMŲ LABORATORIJA tikslas: veikiant praktiškai (pra)plėsti vaikų kūrybiškumo, iniciatyvumo, loginio mąstymo, komunikavimo, socialinių santykių kūrimo ir bendradarbiavimo gebėjimus. Stovyklos ŽAIDIMŲ LABORATORIJA metu vaikai laisvai žais, kurs, svajos. Šioje stovykloje bus susipažįstama su žaidimų istorija, ieškoma naujų galimybių žinomiems žaidimams įprąsminti, (at)randama įdomių sprendimų ugdant(is) kūrybiškumą, t.y. kuriant žaidimus patiems ir išbandant kitų sukurtus. Reflektuojant savas patirtis stovykloje bus nenutrūkstamai plėtojami ir pozityvaus bendravimo gebėjimai.  
 
LAUKIAME SMALSIŲ, ŽINGEIDŽIŲ, INICIATYVIŲ VAIKŲ, KURIE NORI DAUGIAU SUŽINOTI APIE ŽAIDIMUS, IŠMOKTI JUOS ŽAISTI IR ATRASTI TAI, KAS DAR NEATRASTA…

Dienos struktūra 4-6 metų vaikams:
​Vaikai daug laiko leidžia lauke, kuria ir žaidžia kieme.
​Stovyklos laikas nuo 2019 m. birželio mėn 3 d. iki rugpjūčio 23d.
​Adresas: Pievų g. 14, Vilnius (Jeruzalė)

​1. Ryto ratas su arbatėle 9.00 val.
​2. Istorija ikimokyklinukams
​3. Žaidimo kūrimas
​4. Užkandėlė (arbata su vaisiais)
​5. Smagūs bandymai arba kūrybiniai darbeliai
​6. Laisvas žaidimas kieme 7. Pietūs (12.10 val. – 12.40 val.)
​8. Ramybės metas (miego metas) Nemiegantys vaikai klausosi pasakos 20 min.
​9. Stalo žaidimų popietė/konstravimo išradimų laboratorija
​10. Pavakariai
​11. Laisvas žaidimas kieme (esant geram orui), viduje (lyjant lietui)
​ Stovyklos savaitės kaina 4-6 metų vaikams: 5 dienų savaitė: 100 eur. 4 dienų savaitė: 80 eur. Viskas įskaičiuota. ​
​Kviečiame į stovyklą registruotis el. paštu 💌 info@prasmingavaikyste.lt nurodant vaikučio vardą, pavardę, amžių, vieno iš tėvų kontaktus (el. paštą ir tel. nr.).* Norėdami sužinoti daugiau galite į mus kreiptis ir tel. nr. +37065775777 *Registracija patvirtinama apmokėjus 25€ avansinį mokestį. 

  
0
 Advanced issues found
 

© PigiosSvetaines.lt