 +65775777    Vytauto g. 25 Vilnius   info@prasmingavaikyste.lt

Apie įkūrėją

Geras mokytojas gali įkvėpti viltį, uždegti vaiko vaizduotę ir sukurti meilę mokymuisi (Brad Henry)

  Džiaugiuosi kiekviena akimirka praleista su savo vaiku, kurios mane įkvepia, leidžia man tobulėti ir priimti vaiką tokį, koks jis yra. Supratau, kad mano vaikas negali būti “truputį” geresnis, “truputį” mielesnis, “truputį” draugiškesnis nei kiti vaikai, nes jis tiesiog yra toks, koks yra. Bet kiekvieną dieną tikiu, kad jis gali daugelį dalykų padaryti geriau, nei vakar. Kai tai supratau, atėjo ramybė ir pradėjau džiaugtis vaiko vaikyste ir augti kartu su vaiku. To iš visos širdies linkiu ir Jums.

  Esu įgijusi Meno pedagogikos, Dailės bakalauro laipsnį, Pedagogo kvalifikaciją ir Ikimokyklinę edukologiją (magistro pakopos studijose). Rašiau unikalų ir reikšmingą darbą "Vaikų emocinio intelekto ugdymas". Šio darbo metu atlikau du tyrimus: tyriau, matavau ikimokyklinio amžiaus vaikų emocinį intelektą ir kiekybiniu tyrimu tyriau pedagogų ir tėvų žinias apie emocinį intelektį, lūkesčius vieni kitiems. Šios studijos tik sustiprino supratimą, kad esu ten, kur labiausiai norėčiau būti. Vaikai ir suaugę kūrybiškai gali mąstyti ne tik piešdami, bet bendraudami vieni su kitais, skaičiuodami ir tyrinėdami, bet ir tiesiog pozityviai bendraudami. Domiuosi vaikų ir suaugusių psichologija (emociniu intelektu, kognityvine psichologija, edukacine psichologija), egzistencialistine ir humanistine pedagogika, edukologija, filosofija, kritiniu mąstymu ir tiesiog žmogumi. Dirbau kiek daugiau nei 5 metus privačioje ugdymo įstaigoje pedagoge ir Emocinio intelekto ugdymo kolonos koordinatore. Šiuo metu džiaugiuosi galimybe įgyvendinti savo vieną iš svajonių, tai realizuoti Socialinio emocinio intelekto ugdymo filosofiją VŠĮ "Prasminga vaikystė" ir MB "Prasminga jaunystė". Taip pat šiuo metu vedu pedagogų kvalifikacijos kėlimo seminarus įvairių Lietuvos miestų Švietimo centruose.

​ Už pagalbą, palaikymą, supratingumą įgyvendinant idėją esu dėkinga savo šeimai. Suvokiu tokio ugdymo svarbą ateities vaikams. Žinau, kad vaikai jaučia polėkį kurti, bendrauti, draugauti, smalsauja ir patiria kūrybiškumo džiaugsmą. Džiaugiuosi matydama, kai vaikas atsiskleidžia mūsų ugdymo aplinkoje. Nebijo patirti visas emocijas ir ieško tinkamų būdų jas išreikšti. Auginkime emocinį intelektą kartu...
Gintarė Visockė
 
Jei turite minčių ar idėjų, kuriomis norite pasidalinti, drąsiai rašykite el. paštu: gintare.visocke@gmail.com

© PigiosSvetaines.lt