 +65775777    Vytauto g. 25 Vilnius   info@prasmingavaikyste.lt

Stovykla

STOVYKLA
​6-10 metų vaikams

​Kviečiame vasarą (pra)leisti prasmingai!
 
Stovykla smalsiems vaikams! 
STEAM iššūkiai  

​Stovykla iš dalies finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės

​Stovyklą veda VGTU dėstytojas Paulius ir mokytoja, 2 savanoriai.

​Skirta 6-10 metų vaikams.
​Vieta: Pievų g. 14, Vilnius (Jeruzalė)
​Grupėje vaikų: – Iš viso 20, iš jų 15 vaikų (Vilniaus miesto savivaldybės iš dalies finansuojamos vietos).
​Trukmė – 8 darbo dienos (iš dalies finansuojamos Vilniaus miesto savivaldybės) + 2 darbo dienos
​Kasdien nuo 9:00 iki 17:00 (8 valandos)
​*** *** ***
​I stovyklos pamaina – rugpjūčio 19-28 dienomis (iš dalies finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės) - 15 vaikų
​Kaina:
​8 dienos - 101,12 eur. (15 vaikų iš dalies finansuojama);
​8 dienų 5 vaikai - 158,72 €
​Į kainą įskaičiuotos visos priemonės užsiėmimams, maitinimas, lankomų objektų išlaidos. 

​*** *** ***
Stovykloje vaikai bus skatinami kuo daugiau laiko leisti kieme, kieme kurti ir ugdyti socialinius emocinius įgūdžius, aktyviai judėti, keliauti, pažinti ir sveikai leisti laiką, keliaus į 4 skirtingas išvykas, viena į kitą miestą, aplankys muziejus. Šios stovyklos metu vaikai susipažins su klasikinės fizikos dėsniais, elektros šaltinių tipais ir jų veikimo principais, magnetu, įelektrintais kūnais, 3D spausdintuvu ir atliks daugybę eksperimentų, priims inžinerinius sprendimus ir juos spręs praktiškai, įsitikins kas, kada ir kaip veikia/neveikia ir kasdieną pasigamins su tema susijusį darbelį, kurį parsineš namo. Taip pat vaikai kasdieną konstruos su elektro konstruktoriumi „ŽINIUKAS“ ir lengvai supras kaip galima mechanizmus valdyti garsu, šviesa, magnetu, sensoriniu ir elektro jutikliu. S – science • gamtos mokslai (biologija, chemija, fizika, jūrų biologija, aplinkotyra, geologija); T – technology • technologijas (kompiuterių ir informacinės sistemos, žaidimų kūrimas, programavimas, internetiniai ir programinės įrangos sprendimai, 3D modeliavimas); E – engineering • inžineriją (chemijos inžinerija, civilinė inžinerija, kompiuterių inžinerija, elektros (elektronikos) inžinerija, mechanikos inžinerija, kt. inžinerinės sritys); A – arts • menai (muzika, šokis, dailė, kūryba, teatras, konstravimas) M - maths • matematiką (matematika, statistika, logika)

​​Stovykloje veikdami praktiškai vaikai ugdysis žingeidumo, loginio mąstymo, kūrybiškumo, pozityvių socialinių santykių kūrimo, savarankiškumo ir bendradarbiavimo gebėjimus. Šios stovyklos metu ypatingas dėmesys bus skiriamas gamtamoksliniam ir kūrybiniam ugdymui(si): drauge aiškinsimės žemės (ir ne tik!) paslaptis, kalbėsime apie mokslo laimėjimus, o siekdami įrodyti įgytas žinias viską tikrinsime atlikdami begalę įvairių mokslinių bandymų, eksperimentų ir nuotaikingų triukų.  

​Kaip užsiregistruoti į stovyklą?
1. Registruokitės čia: https://forms.gle/r5ceEm8ViUPv1P6t6
​nuorodant Vaikučio vardą ir pavardę, amžių, pamainą ir kiek dienų dalyvaus stovykloje, taip pat vieno iš tėvelių telefono nr. ir el. paštą. Registracija iki 2020 metų rugpjūčio 17 dienos.
​2. El. paštu iki 2020 metų rugojūčio 17 dienos gausite sutartį, ją parskaitę, užpildę ir pasirašę siūskite atgal. Jei sutartį norite pasirašyti anksčiau, rašykite el. paštu: waidui@gmail.com
​3. Registracija patvirtinama apmokėjus 25 eur. avansinį mokestį pavedimu į sąskaitą LT827300010150672657 (MB Prasminga jaunystė) nurodant vaikučio vardą ir pavardę.

​Lauksime jūsų stovykloje!!!


Stovykla ŽAIDIMŲ LABORATORIJA
​Žaisdami galime mokytis įvairiausių dalykų! Tebūna ši vasara pilna nuotykių ir prasmingų atradimų!

​​Vaikai daug laiko leidžia lauke, kuria ir žaidžia kieme. ​Stovyklos laikas nuo 2020 m. birželio mėn 1 d. iki rugpjūčio 28d. ​Adresas: Pievų g. 14, Vilnius (Jeruzalė)
​Grupėje – ne daugiau 15 vaikų. Esant laisvoms vietoms, vaikai prisijungia prie darželio grupės vaikučių.
Trukmė – 5 darbo dienos, kasdien nuo 8:00 iki 18:00.  

​Stovyklos kaina – 100€. Į kainą įskaičiuotos visos priemonės užsiėmimams, pietūs, lankomų objektų ir transporto išlaidos. Stovyklos ŽAIDIMŲ LABORATORIJA tikslas: veikiant praktiškai (pra)plėsti vaikų kūrybiškumo, iniciatyvumo, loginio mąstymo, komunikavimo, socialinių santykių kūrimo ir bendradarbiavimo gebėjimus. Stovyklos ŽAIDIMŲ LABORATORIJA metu vaikai laisvai žais, kurs, svajos. Šioje stovykloje bus susipažįstama su žaidimų istorija, ieškoma naujų galimybių žinomiems žaidimams įprąsminti, (at)randama įdomių sprendimų ugdant(is) kūrybiškumą, t.y. kuriant žaidimus patiems ir išbandant kitų sukurtus. Reflektuojant savas patirtis stovykloje bus nenutrūkstamai plėtojami ir pozityvaus bendravimo gebėjimai.  
 
LAUKIAME SMALSIŲ, ŽINGEIDŽIŲ, INICIATYVIŲ VAIKŲ, KURIE NORI DAUGIAU SUŽINOTI APIE ŽAIDIMUS, IŠMOKTI JUOS ŽAISTI IR ATRASTI TAI, KAS DAR NEATRASTA…

Dienos struktūra 4-6 metų vaikams:
​1. Ryto ratas su arbatėle 9.00 val.
​2. Istorija ikimokyklinukams
​3. Žaidimo kūrimas/Žaidžiame/Kuriame
​4. Užkandėlė (arbata su vaisiais)
​5. Smagūs bandymai arba kūrybiniai darbeliai
​6. Laisvas žaidimas kieme
​7. Pietūs (12.10 val. – 12.40 val.)
​8. Ramybės metas (miego metas) Nemiegantys vaikai klausosi pasakos 20 min.
​9. Stalo žaidimų popietė/konstravimo išradimų laboratorija
​10. Pavakariai
​11. Laisvas žaidimas kieme (esant geram orui), viduje (lyjant lietui)
​  ​
​Kviečiame į stovyklą registruotis el. paštu 💌 info@prasmingavaikyste.lt nurodant vaikučio vardą, pavardę, amžių, vieno iš tėvų kontaktus (el. paštą ir tel. nr.).* Norėdami sužinoti daugiau galite į mus kreiptis ir tel. nr. +37065775777 *Registracija patvirtinama apmokėjus 25€ avansinį mokestį. 

  
✌
2
🤝
2
🤝
2
🤝
2
🤝
2
🤝
2
🤝
2
🤝
2
0
 Advanced issues found
 

© PigiosSvetaines.lt