 +65775777    Vytauto g. 25 Vilnius   info@prasmingavaikyste.lt

📖Ugdymosi principai📚

👨‍👩‍👧‍👦Laikomės pagrindinio ugdymosi principo: kai vaikais jaučiasi gerai, jis gali daugiau! Mums svarbu kaip jaučiasi vaikas, tėvai, pedagogai!
​👶👧🧒Vaikai nuo 1 iki 4 metų ugdomi per žaidimą savo malonumui, kūrybines veiklas, kurios padeda susipažinti su skaičiais, raidėmis, kritiniu mąstymu, nesudėtingu loginiu mąstymu, suprantamais galvosūkiais ir jų įdomiais sprendimų būdais. Kasdienybėje naudoja pačias įvairiausias meno technikas, kūrybos būdus. Skaitydami knygas pedagogai su mažaisiais tyrnėja pasakų pasalį, herojus, jų aplinką, pojūčius ir patyrimus. Mūsų pedagogai žaidžia ir kuria kartu su vaikais padėdami jiems atrasti nuostabų pažinimo, pasakų ir terapijos pasaulį. 
​👩🧑Nuo 4 iki 6 metų vaikai mokosi smagiai per ugdomąjį žaidimą pažinti raides, jas jungti ir pradėti skaityti, atrasti nepaprastai įdomų knygų ir rašto pasaulį. Sužinoti skaičių paslaptis, atrasti jau kitokį formų ir spalvų pasaulį. Skaitydami knygas pedagogai užduoda vaikams klausimus, analizuoja knygos mintis, herojaus elgesį, jauseną, emocijas, pasekmes, tyrinėja veiksmus ir kodėl įvykiai rutuliojasi būtent tokia eiga. Tyrinėjimams, istorijoms, spalvoms, hipotezėms ir eksperimentams nėra ribų.
​👩‍🎓🧑‍🎓Nuo (6) 7 metų vaikai mokosi moduliais, ugdymo turinys įdomus, provokuojantis, gilus ir kuriantis iššūkius. Priešmokyklinukai susipažįsta su projektine veikla, kuri padeda spręsti gyvenimiškas problemas, ugdo ir parengia šiuolaikiniam gyvenimui. Pradinukai pradeda plėtoti projektines veiklas tyrinėjant, atrandant, išrandant, kuriant, eksperimentuojant bendradarbiaujant. Kelia hipotezes ir patiria mokymosi galimybes. Suvokiama darna tarp aiškaus akademinio mokymosi ir geros savijautos. Formuojamas pareigos jausmas, atsakomybė už save ir kitą.
 
💞Vaikų gyvenimas tęsiasi ir persikelia už mokyklos ribų, tad ugdymo įstaiga yra bendruomenė. Kiekvienas bendruomenės narys yra svarbus!💖

© PigiosSvetaines.lt